تبلیغات
نصب دزدگیر - تشخیص دزدگیرتقلبی ماجیکار
 

دزدگیرهای تقلبی ایمنی خودروها را تهدید می کنند . تقلب ، فرهنگ نانوشته بخش بزرگی از بازار، به خصوص بازار ایران است . در خصوص خودرو ، بازار لوازم یدکی ، اسپورتی ها ، تزیینات و ... بخش هایی هستند که از این تقلب ها مصون نمانده اند. اما تقلب وقتی چهره نامشروع و کریه خود را بدتر نشان می دهد که موجب خسارت جبران ناپذیری شود . این خسارت در خصوص لوازم یدکی نامرغوب گاه ممکن است به قیمت جان یک شخص و در خصوص تجهیزات ایمنی گاه به قیمت سرقت خودرو و از دست رفتن سرمایه ، تمام می شود.
یکی از کالاهای تامین کننده ایمنی خودرو که سوء استفاده های زیادی از آن در بازار ایران شده " دزدگیر" است. سوء استفاده ها و مشابه سازی های بسیار زیاد از معروفترین برند دزدگیر خودرو در بازار ایران - MAGICAR - موجب شد که برای آگاهی هموطنان عزیز نمونه های مشابه و تقلبی را شناسایی کرده و به اطلاع شما برسانیم.

شرکت یانگ شین(YoungShin) کره جنوبی ، تولید کننده دزدگیرهای ماجیکار (MAGICAR ) است که دزدگیرهای اصلی ماجیکار کره در ایران فقط با گارانتی IKA در بازار ارائه می گردد
مرکز خدمات طلایی IKA ، خدمات پس از فروش و گارانتی انواع دزدگیرهای ماجیکارکره را در ایران به عهده دارد و دارای حدود 2000 نمایندگی خدمات پس از فروش و نصب در سراسر ایران می باشد ، که هر کدام از نمایندگان دوره های حرفه ای نصب را در این شرکت گذرانده اند و کد نمایندگی و نصب دریافت کرده اند ، تا بدون تداخل درسیم کشی خودرو و بدون خارج کردن خودرو از گارانتی شرکت خودرو ساز ، نصب دزدگیر را به بهترین شیوه انجام دهند.
به همین دلیل به کسانیکه قصد خرید دزدگیر ماجیکار را دارند توصیه می شود حتما در یکی از نمایندگی های مجاز شرکت اقدام به نصب دزدگیر نمایند و قبل از خرید می توانند کد نمایندگی و مجوز نصب آن فروشگاه را بررسی کنند.
همچنین از خرید دزدگیر ماجیکاربدون گارانتی یا با گارانتی های متفرقه جدا خودداری کنید ، به این دلیل که دزدگیر اصل ماجیکار کره فقط با گارانتی IKA و همراه با بیمه سرقت آسیا عرضه می گردد ، ضمنا برگه ضمانت بر روی جعبه چسبانده شده و دارای هولوگرام و بارکد مخصوص می باشد. دزدگیر ماجیکار کره با نام لاتین MAGICAR معرفی شده است ، در هنگام خرید دقت کنید که کالاهای همنام و مشابه نام ماجیکار را خریداری نکنید به عنوان مثال:

  • ماجکار MAGECAR
  • ماجیکاره MAGICARE
  • مِجیکار MEGICAR
  • ماجیک کار MAGICCAR
  • ماجیکارز MAGICARS
  • MAJICAR

همچنین IKA برای تشخیص کالاهای تقلبی و مشابه ، سیستم استعلام از طریق SMS را نیز راه اندازی کرده است بدین طریق که اگر خریدار بارکد روی جعبه را به شماره 2000416 به شکل زیر ارسال نماید ، سیستم شرکت به مشتری از طرق SMS پاسخ خواهد داد که آیا دزدگیر اصلی یا تقلبی است : (برای کسب اطلاعات بیشتر به بخش پیام کوتاه مراجعه کنید)

نمونه دزدگیر اصلی :

 

دزدگیر ماجیکار

 

نمونه دزدگیرهای تقلبی :

 

دزدگیرهای تقلبی

دزدگیرهای تقلبی

تقلبی 01

تقلبی06

تقلبی 03

منبع:سایت ماجیکار

نوع مطلب :
برچسب ها : نصب دزدگیر، دزدگیر خودرو، دزدگیر تقلبی، تشخیص دزدگیر تقلبی ماجیکار، دزدگیر ماجیکار اصل، نصب درمحل دزدگیر،


 
 
بالای صفحه