تبلیغات
نصب دزدگیر - معرفی سونی 2012
 
چهارشنبه 9 فروردین 1391

سونی که همواره یکی از سازندگان قدرتمند سیستم‌های با کیفیت صوتی  است امروز نسل جدید استریوهای ماشین خود را با پشتیبانی از رادیوی ماهواره‌ای SiriusXM و رادیوی اینترنتی Pandroa معرفی کرد. اولین گیرنده با پشتیبانی از تکنولوژی SiriusXM از کمپانی Alpine بود و حالا سونی برای رقابت با این کمپانی دست به تولید سری جدید استریوهای ماشین خود زده است.

چهار مدل از این سری جدید به SXV100 SiriusXM Connect مجهز شده‌اند که ویژگی‌های پیشرفته‌تری را به رادیوی ماهواره‌ای اضافه می‌کند که از جمله آن‌ها توقف و بازگشت تا 30 دقیقه عقب‌تر از صدای ضبط شده است و همچنین وقتی خواننده یا آهنگ مورد نظرتان در شبکه دیگری در حال اجراست سیستم به شما هشدار می‌دهد.

 

http://s2.picofile.com/file/7339448381/untitled1.jpg


در مدل‌های گران‌تر کنترل مخصوص دستگاه‌های دارای سیستم عامل iOS با اصطلاحاً iDevice ها نیز قرار داده شده که متاسفانه برای سیستم عامل محبوب اندروید چاره‌ای اندیشیده نشده و در برخی مدل‌ها ورودی USB و Dynamic Color Illuminator قابلیت نمایش 35000 رنگ برای نوشته‌ها و نور پشت دکمه‌ها تعبیه شده است. بهترین مدل این سری یعنی CDX-GT660UP یک نمایشگر دو خطه با پشتیبانی از فناوری شبکه‌های SensMe™ که امکان ایجاد Playlist دلخواه را نیز فراهم کرده است. http://s2.picofile.com/file/7339448602/untitled2.jpg


در تمامی مدل‌های جدید CDX پردازش جدید و پیشرفته دیجیتال برای جلوگیری از تداخل صوتی در مناطق شلوغ و با فرکانس‌های متداخل برای AM و FM پیش بینی شده است. تکنولوژی دیگر استفاده شده در این استریوها enhanced Power IC  برای صدای واضح‌تر و با کیفیت بالاتر MP3 یا WMA هنگام پخش از روی CD می‌باشد.


http://s1.picofile.com/file/7339448923/untitled3.jpg

 

 

نوع مطلب :
برچسب ها : سونی، ضبط و باند، sony، ضبط ماشین، ضبط خودرو،


 
 
بالای صفحه